Emiel Holthof nieuwe commercieel directeur ATAG Verwarming en Brink Climate Systems

Emiel Holthof is benoemd tot Commercieel Directeur Verwarming & Ventilatie Nederland bij ATAG Verwarming en Brink Climate Systems. In deze nieuwe functie krijgt Holthof, die ruime heeft ervaring in de verwarmings- en ventilatiemarkt, de verantwoordelijkheid voor de commerciële koers van beide bedrijven in Nederland.

Emiel Holthof (45) is aangesteld om de commerciële posities van ATAG Verwarming en Brink Climate Systems verder te gaan versterken. Beide bedrijven zijn onderdeel van Ariston Group, een wereldwijd opererende leverancier van oplossingen voor warm water, verwarming, ventilatie en klimaatbeheersing. Het hoofdkantoor is gevestigd in Milaan, Italië.

Intensiveren samenwerking
De benoeming van Holthof moet in het licht van de intensieve samenwerking tussen ATAG Verwarming (Lichtenvoorde) en Brink Climate Systems (Staphorst) worden gezien. Rob Maassen, Country Manager Nederland Verwarming & Ventilatie: “Verwarming en ventilatie gaan hand in hand. Dat ATAG Verwarming als verwarmingsspecialist en Brink Climate Systems als marktleider in ventilatie op specifieke terreinen de krachten bundelen, is dan ook een logische stap. Met behoud van hun eigen merkidentiteit kunnen zij zo beter inspelen op de ontwikkelingen binnen de verwarmings- en ventilatiesector.” Op de nieuwe website www.binnenbeginthet.nl laten beide bedrijven zien hoe die samenwerking gestalte krijgt.

Ruime  ervaring
Holthof beschikt over ruime commerciële leiderschapservaring in HVAC (Heating, Ventilation & Air Conditioning) en de installatiesector. “Hij heeft in eerdere functies verkooporganisaties uitgebouwd en geleid, langdurige klantrelaties ontwikkeld en groeistrategieën gerealiseerd binnen de verwarmings- en ventilatiemarkt. Zijn strategische visie en mensgerichte leidinggevende stijl sluiten nauw aan bij de cultuur en ambities van beide bedrijven”, aldus Maassen.

Belangrijke stap
“De komst van Emiel is een belangrijke stap voor ATAG Verwarming en Brink Climate Systems en een belangrijke aanvulling op het huidige management van beide bedrijven”, zegt Maassen. “We versterken hiermee onze commerciële slagkracht en bouwen verder aan een gezamenlijke toekomst in een markt die sterk in beweging is. Klanten vragen steeds vaker om een geïntegreerde oplossing waarbij verwarmen en ventileren hand in hand gaan. Wij denken dat Emiel met zijn ervaring en verbindende leiderschapsstijl de juiste persoon is om het beste uit beide organisaties te halen om zo de ambities die wij hebben te realiseren.”